MV Agusta - Superveloce 1000 Serie Oro Předobjednávka

MV Agusta - Superveloce 1000 Serie Oro Předobjednávka

  

stav: Nové
rok: 2024
obsah: 1000 cm3
výkon: 158 kW
barva: červená


Cena: 1 300 000,-

Facebook

Popis:

Rodina Superveloce dostává další posilu v podobě retro sporťáku Superveloce 1000 Serie Oro v limitované sérii. Model je lehce „hozený“ do retro stylu a bere si za vzor závodní minulost značky, ale je založený na platformě naháče Brutale 1000 RR, ze kterého přebírá rám, jednostrannou zadní kyvku a odpružení. To samé platí i pro motor, motocykl pohání řadový čtyřválec o objemu 998 cm3, který dosahuje velkorysý výkon 208 koní při 13 000 ot/min, s racingovým kitem je to dokonce 212 koní. Čtyřválec používá jedinečné technické řešení na odstranění vysokofrekvenčních vibrací pomocí protiběžného vyrovnávacího hřídele, který se otáčí dvojnásobnou rychlostí vzhledem ke klikovému hřídeli. 

Rám z modelu Brutale je trubkový z chrommolybdenové oceli a navazuje na něj kyvná vidlice z hliníkové slitiny s nastavitelným čepem +/- 4 mm. Dál používá plně nastavitelnou vidlicí Öhlins Nix EC a elektronickým tlumením odskoku a komprese a elektronicky řízenou zadní jednotkou Öhlins EC TTX. Tlumič řízení Öhlins je také vybavený elektronickým nastavením. Brzdový systém tvoří radiální Brembo Stylema se 320mm kotouči vepředu a 220mm ocelový kotouč s dvoupístkovým brzdičem vzadu. Všechny prvky kapotáže jsou vyrobeny z uhlíkových vláken, s výjimkou nádrže z termoplastické pryskyřice. 

Od naháče se Superveloce 1000 Serie Oro liší sedmnáctipalcovými ráfky kol z kované hliníkové slitiny s karbonovými prvky a obutím 120/70 a 200/55. Jiná je také jízdní pozice, ve srovnání s ostatními superbiky je víc do retro stylu, řídítka jsou umístěná výš a víc dozadu, stupačky jsou výškově nastavitelné. Palivová nádrž má objem 16 litrů, sedlo je 845 mm nad zemí a suchá hmotnost je 194 kg. Luxusní stroj dál nabízí rychlořazení MV EAS 3.0 a systém Cornering ABS od firmy Continental MK100 s asistentem RLM (Real Wheel Lift-up Mitigation). Přepínatelná kontrola trakce poskytuje 8 úrovní zásahu a pracuje s daty z jednotky IMU. 


 
Formulář pro dotaz na tento motocykl

Položky označené symbolem (*) musíte vyplnit, jinak nebudou data odeslána!
Jméno *
E-mail *
Text *